Bestick silver modell Haga

289609

BESTICK, 36 dlr, silver, modell Haga, olika årsstämplar, 1940/50-tal, bestående av: 12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, vikt exkl. knivar ca 1415 g

Silver

Monter 20

Bestick silver modell Haga

Budhistorik (35 bud)
1664074
7 200
1661630
6 200
1661626
6 000
1661623
5 800
1661621
5 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.