Hilding Eklund oljemålning

289593

EKLUND, Hilding (1893-1984): Båt vid Ljungan i vinterskymning, signerad och daterad Hilding Eklund -44, olja på duk, 46x33 cm

Fack 16

Hilding Eklund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1662495
1662481
750
1662481
600
1660905
550
1662479
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.