Philip von Schantz färglitografi

289591

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Gårdsmotiv, signerad och daterad von Schantz -94, 33/130, färglitografi, ca 39x50 cm

Fack 4

Budhistorik (17 bud)
1664561
1 600
1664555
1664560
1664555
1 400
1664545
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.