Gideon Börje oljemålning

289590

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Badande i månsken, signerad Börje, olja på duk, ca 46x66 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1662941
1662956
1662941
1 700
1662954
1 600
1662941

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.