Björn Ahlgrensson blyerts

289580

AHLGRENSSON, Björn (1872-1918): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Björn Ahlgrensson Djurgården -89, blyerts, ca 29x26 cm

Smärre fläckar

Konst, Teckningar

Monter 19

Björn Ahlgrensson blyerts

Budhistorik (4 bud)

1664155
1652964
600
1652677
550
1652616

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.