Hilding Eklund Akvarell

289579

EKLUND, Hilding (1893-1984): Galtströms bruk, Njurunda Sundsvall, signerad Hilding Eklund, akvarell, 16,5x11 cm

Fack 14

Hilding Eklund Akvarell

Budhistorik (1 bud)

1661275
2015-01-29 16:26:39

2015-01-30 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.