Spegel i senbarockstil

289578

SPEGEL, 1800-talets slut, senbarockstil, bronserad, träskuren, höjd 95x74 cm

Senare bakstycke och glas, lagningar

Diverse, Speglar

Rum 6

Spegel i senbarockstil

Budhistorik (56 bud)
1662645
14 500
1662640
14 000
1662644
13 500
1662640
11 500
1662639
11 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.