Anna Wolgers blandteknik

289574

WOLGERS, Anna (född 1960): "Exempel 4", signerad och daterad 85, blanteknik, 114x83 cm

Rum 5

Anna Wolgers blandteknik

Budhistorik (10 bud)
1659605
850
1661460
1659605
750
1655878
700
1655878
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.