Rysk konstnär

289571

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Vattendjur, signerad och daterad på baksidan, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 119x79 cm

Skador, veck

Rum 8

Rysk konstnär

Budhistorik (22 bud)
1664604
1663923
1664603
1663923
1 700
1663196
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.