Målning 1900-tal

289570

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Träd, signerad och daterad Arnold 1926, olja på duk, 43x29 cm

Rum 5

Målning 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

1664115
1664023

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.