Ram/Målning

289568

RAM/TAVLA, Insjölandskap, osignerad, olja på duk, 37x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Ram/Målning

Budhistorik (1 bud)

1651597
2015-01-22 15:56:13

2015-01-30 kl 20:51
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.