Målning

289567

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Kaffestund, signerad O.Boril, olja på duk, 40x51 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Målning

Budhistorik (2 bud)

1658927
1651487

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.