Carlo Rosberg olja

289564

ROSBERG, Carlo (Danmark, 1902-1994): Gränd med katt, signerad C Rosberg, olja på duk, 54x40 cm

Rum 11

Carlo Rosberg olja

Budhistorik (2 bud)

1661845
1661150

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.