Silkestavla

289563

SILKESTAVLA, 1900-talets första del, "Victory for the Allies" med nationsflaggor och fotoram i livboj, 50,5x48 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 11

Silkestavla
Budhistorik (21 bud)
1662392
1 800
1662109
1 700
1657959
1 600
1661215
1 600
1657959
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.