Leif Lage

289560

LAGE, Leif (Danmark, född 1933): (3) Figurkomposition, signerade, 57/300, litografier, 48x37 cm vardera

Fack 10

Leif Lage

Budhistorik (2 bud)

1662977
1656418

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.