Leif Lage

289559

LAGE, Leif (Danmark, född 1933): (2) Figurkomposition, otydligt signerade, 57/300, litografier, 48x37 cm vardera

Fack 4

Leif Lage

Budhistorik

2015-01-30 kl 13:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.