Anna Boberg oljemålning med kunglig proveniens

289547

BOBERG, Anna (1864-1935): "Vid Långholmskanalen", Stockholm, signerad A Boberg, olja på duk, ca 54x66 cm
PROVENIENS: Certifikat med kunglig proveniens medföljer, samt med etiketter á tergo

Certifikat finns att hämta i Utlämningen

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rum 11

Budhistorik (8 bud)
1662115
4 400
1660107
4 200
1657163
1652796
1652438

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.