Förgylld spegel och konsolbord art decostil

289539

SPEGEL med KONSOLBORD, art décostil, 1900-tal, förgyllda, spegel med dekor av delfiner, ca 88x44,5 cm, konsolbord med stenskiva, svarvade ben, höjd ca 77,5, 55x25 cm

Möbler, Speglar

Rum 5

Budhistorik (32 bud)
1663362
3 200
1663401
3 200
1663362
1663399
2 800
1663362
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.