Aksel Lassen

289536

LASSEN Aksel Martin (Danmark, 1869-1946): Skogslandskap, monogramsignerad AL 1916, olja på duk, 33x38 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Aksel Lassen

Budhistorik (2 bud)

1663276
1661061

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.