Åke Nothberg oljemålning

289535

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Utsikt över Högalidskyrkan, signerad och daterad Å Nothberg 1949, olja på pannå, ca 30x24 cm

Rum 4

Åke Nothberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1662490
850
1662405
1662488
1662405
750
1662485
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.