Sven Ernkvist oljemålning

289534

ERNKVIST, Sven (1891-1978): "Höstdis", signerad och daterad S. Ernkvist 1941, olja på pannå, ca 34x49 cm

Rum 11

Sven Ernkvist oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1662468
1 600
1660276
1660276
1 300
1662422
1660276
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.