Målning

289531

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800/1900): Textilförsäljaren, signerad Lockett, olja på duk uppfodrad på pannp, 50x41 cm

Smärre dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Målning

Budhistorik (1 bud)

1662033
2015-01-29 22:23:42

2015-01-30 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.