Bronsskulpturer Lorentz

289528

BRONSSKULPTURER, 2 st, signerade I Lorentz, Clown med boxningshandskar, Gelbgjutare, höjd 22,5 resp 27 cm (med sockel)

Sockel med skador

Konst, Skulpturer

Monter 17

Bronsskulpturer Lorentz

Budhistorik (3 bud)

1662520
600
1661968
550
1661967

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.