Bordspendyl Louis Philippe

289521

BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, malakit med bronsbeslag, krönt av förgylld björn, halvslag, höjd ca 25 cm

Smärre skador och lagningar, nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen.

Klockor/Ur

Monter 17

Bordspendyl Louis Philippe

Budhistorik (9 bud)
1653882
18 000
1653838
12 000
1653820
6 000
1652766
1 300
1652556

Slutpris SEK:
18 000
1 850 EUR, 2 108 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.