Soff bord 1900-talets mitt i teak

289520

SOFFBORD, 1960-tal, teak, höjd ca 55, 75x110 cm

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
1663135
1663133
3 800
1663127
3 600
1663125
3 400
1663119
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.