Pollok Sinclair Nisbeth oljemålning

289515

NISBET, Pollok Sinclair (1848-1922): Sydländskt stadsmotiv med figurer, signerad Pollok S Nisbeth, olja på duk, ca 47x34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (24 bud)
1662441
6 200
1662440
6 000
1662433
5 800
1662407
5 600
1662403
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.