Erik Hernaeus

289514

HERNAEUS, Erik (samtida): Komposition, signerad Hernaeus, olja på duk, 53x68 cm

Fack 1

Erik Hernaeus

Budhistorik (12 bud)
1652424
1663497
750
1652424
700
1663496
650
1652424
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.