Osvaldo Medeci

289511

DEL MEDICI VASCELLO, Osvaldo (1902-1978): "Marine (Bretagne juliet 1925)", signerad O Medici, olja på duk, 38x61 cm

Fack 40

Osvaldo Medeci

Budhistorik (3 bud)

1652377
2 800
1652376
1 900
1652351

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.