Monogramisten FA 1904

289505

MONOGRAMISTEN FA, Djur vid insjö, signerad och daterad FA 04, olja på duk, 51x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Monogramisten FA 1904

Budhistorik (10 bud)
1660843
1660842
700
1660841
650
1660839
600
1660838
550

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.