Serveringsvagn valnöt

289504

SERVERINGSVAGN, valnöt, 1900-tal, löstagbar bricka, undertill frostat glas, sarg med lådor, beslag i mässing, på hjul, höjd ca 60, 74x41 cm

Stötskador samt färgfläckar

Rum 4

Serveringsvagn valnöt

Budhistorik (8 bud)
1663260
650
1654706
600
1663259
550
1654706
500
1663233
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.