Zocchi

289502

ZOCCHI, Gugliemo (1874-?): Fat med körsbär, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x44 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Zocchi

Budhistorik (10 bud)
1663210
1663207
1 800
1663139
1 700
1663136
1661523

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.