Ulla Bolin oljemålning

289498

BOLIN, Ulla (samtida): "A kiss to you my darling", signerad U Bolin samt daterad U Bolin -08, olja på duk, ca 105x100 cm, utställningskatalog medföljer, finns hos kundservice

Rum 17

Ulla Bolin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1661146
3 800
1661145
3 600
1661097
1651278

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.