Otto Raab

289496

RAAB, Otto Gustaf (1861-1924): Bergsstugor, signerad Raab, olja på duk, 30x42 cm

Smärre dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Otto Raab

Budhistorik

2015-01-30 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.