Målning 1900-tal

289495

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Torgbild, signerad, ca 67x59 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Målning 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1662288
2015-01-30 08:01:34

2015-01-30 kl 14:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.