Schou

289492

SCHOU, Sigurd Sølver (1875-1944): Dagsarbete , signerad, olja på duk, ca 54x64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Schou

Budhistorik (4 bud)

1661577
450
1660709
1660700
1651397

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.