Pastell 1915

289490

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild, signerad och daterad 1915, pastell, 48x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Pastell 1915

Budhistorik (27 bud)
1663471
1663468
1663470
1663468
1 900
1663469
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.