Schou

289486

SCHOU, Sigurd Sølver (1875-1944): Vinterlandskap , signerad, olja på duk, ca 65x98 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Schou

Budhistorik (15 bud)
1663494
1663491
950
1663490
900
1663488
850
1663487

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.