Ring 18 k guld briljanter

289484

RING, 18 k guld, safir, 10 småbriljanter, carmosémodell, 1920/30-tal, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,2 g

Safir med smärre repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld  briljanter

Budhistorik (5 bud)
1661919
4 200
1661757
1661365
1658597
1656274

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.