Målning

289476

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Herre med säckpipa, signerad, 50x71 cm

Rum 12

Målning

Budhistorik (2 bud)

1662817
1662032

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.