Mogens Vantore

289473

VANTORE, Mogens (Danmark,1895-1977): Lanskap med hus, signerad Vantore, olja på duk, 59x67 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Mogens Vantore

Budhistorik (5 bud)
1661808
450
1660904
1660818
1660903
1660818

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.