Albert Johansson blandteknik

289461

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Bildruta I", signerad Albert Johansson och daterad 1966, blandteknik på pannå, 28x57 cm

Rum 17

Albert Johansson blandteknik

Budhistorik (10 bud)
1659655
1 600
1659654
1659653
1 400
1659652
1 300
1659650

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.