Sven Jonson Aniaramappen

289459

JONSON, Sven (1902-81): "Aniara", mapp med 6 blad, signerade Sven Jonsson, 238/390, färglitografier, varierande mått, utgiven genom Galerie Börjeson Malmö

Kundcenter

Sven Jonson Aniaramappen

Budhistorik (10 bud)
1661867
2 800
1661865
2 600
1661853
2 400
1661842
1661827

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.