Samuel John Barnes, oljemålning

289458

BARNES, Samuel John (England 1847-1901): Skördelandskap, signerad och daterad S. J. Barnes -84, olja på pannå, 50,5 x 75,5

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (17 bud)
1660950
1660922
950
1660899
900
1660784
850
1660757

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.