Emil Ekman, oljemålning

289457

EKMAN, Emil (1880-1951): Fiskeskutor, signerad Emil Ekman, olja på duk, 68 x 98

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 6

Emil Ekman, oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1661116
1661115
3 600
1660888
3 400
1660886
3 200
1656600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.