Gustaf Ankarcrona, oljemålning

289456

ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Utsikt från Näsåker, signerad och daterad G. Ankarcrona Näsåker 1900, olja på duk, 65 x 87

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 6

Budhistorik (31 bud)
1661569
10 500
1661567
10 000
1661565
9 800
1661566
9 600
1661565
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.