Peter Dahl akvarell

289446

DAHL, Peter (född 1934): Stammar, signerad och daterad Peter Dahl 2008, akvarell, 22x30 cm
Exemplar från Reklamkampanj 2008

Rum 17

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (13 bud)
1660937
1660898
2 800
1660582
2 600
1660896
2 600
1660582
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.