Lego telefon

289443

TELEFON, 1980-tal, tillverkare Tyco, konstruktion i Lego, enligt uppgift fungerande, 18x19 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 15

Lego telefon

Budhistorik (28 bud)
1661746
3 600
1660142
3 400
1660142
1661718
1 900
1660142
1 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.