David Blomberg soffa

289438

SOFFA, 1900-talets första hälft, etikettmärkt David Blomberg 1927, stomme i ek samt kortsidor med rotting, grön sammetsklädsel, längd ca 198 cm

Slitage

Rum 9

David Blomberg soffa

Budhistorik (3 bud)

1659626
850
1659625
1655827

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.