Olof Arborelius oljemålning

289431

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Landskap, monogramsignerad OA, olja på duk, 20x29 cm

Dubblerad, renoverad

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1660911
900
1660901
850
1660887
1660887
1660900

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.