Skålfat dekorurnor

289429

SKÅLFAT på fot, DEKORURNOR, 1900-tal, förgylld brons, porslin med tryckt och delvis bemålad dekor av figurscen, höjd ca 12-31 cm

Smärre slitage, renoverade

Diverse

Monter 13

Skålfat dekorurnor

Budhistorik (30 bud)
1661751
2 800
1661817
2 600
1661751
2 400
1661816
1661751
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.